Apartmán Galerie

nám. Svobody 461/1
Děčín 40501

pacovsky@gmail.com
Mob.: +420 602 672 711
Mob.: +420 725 720 473
50.77941694 14.21754028 Zobrazit na mapě Služby v okolí

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 3
Počet apartmá: 1
Apartmán Galerie se nachází v centru města Děčín. Město Děčín je jedna ze vstupních bran do CHKO Českosaské Švýcarsko. Okolí města je ideální pro turistiku, cykloturistiku, skálolezení, nebo projížďky na koních. Do turistické nabídky také patří možnost navštívit i 13km vzdálené Německo a vypravit se na spoustu báječných výletů, spojených s plavbou lodí po Labi z Děčína přes Hřensko až do Drážďan.

Apartmán Galerie – ubytování:

Apartmán nabízí kapacitu dvě až tři lůžka se vším potřebným vybavením pro trávení dovolené – dobře vybavená kuchyň pro přípravu jídel, povlečení, ručníky k dispozici, jídelní kout, TV i WIFI. Parkování zdarma. 

V průběhu ubytování můžete navštívit terasu, která je součástí kavárny, která patří k areálu a je možné ji využívat jak v průběhu otevření kavárny, tak mimo otevírací dobu.

Ceník:
Cena za apartmán je od 1 150 Kč / noc v nejnižší sezóně.

Pes 75 Kč/den.
Cena v období prázdnin, Vánoc a Silvestra ceny ubytování dohodou.

Apartmán Galerie – okolí:

V okolí města Děčín je mnoho atraktivních přírodních lokalit, jako jsou Labské pískovce známé např. Pravčickou bránou, která se stala symbolem tohoto kraje. Národní park České Švýcarsko skrývá nespočet skalních měst a pískovcových útvarů, soutěsek, stolových hor a kaňonů, průzračných potoků a říček.

Soutěsky Hřensko, to je romantická plavba na lodičkách řeky Kamenice. Edmundova soutěska  a Divoká soutěska jsou jednou z největších atrakcí NP České Švýcarsko.

Děčínský Sněžník je pískovcová stolová hora, zvedající se 7 km západoseverozápadně od města Děčína.

Určitě si udělejte výlet na Děčínský zámek (otevřeno celoročně).

Děčínská ferrata na Pastýřské stěně se nachází v centru Děčína přímo naproti děčínskému zámku přes řeku Labe. Je možno si vybrat celkem ze 14 cest, jak stěnu vylézt (možnost zapůjčení horolezecké výbavy).

Za zmíňku stojí např. Tiské stěny - pískovcové skalní město ojedinělé svou rozlohou i rozličností skalních útvarů. 

Výlety lodí po okolí.

Související články